(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 11:09

2 samochody osobowe

(Nr 2118267)
2 samochody osobowe

Marka i model:

VW Passat kombi, VW Golf kombi

Waga w kg (łączna):

3000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 719.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwa auta do transportu z jednego punktu w Szwecji. Auta na chodzie.

Oferty od Przewoźników (0)

1845 zł

ID firmy: 83268
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 11:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

cena za 1 szt

Cena (zawiera VAT): 1845 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, gdy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Malmo, 211 34, Szwecja

3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Olsztynek, Polska

Termin elastyczny