(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 11:09

2 samochody osobowe

(Nr 2118267)
2 samochody osobowe

Marka i model:

VW Passat kombi, VW Golf kombi

Waga w kg:

3000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 719.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwa auta do transportu z jednego punktu w Szwecji. Auta na chodzie.

Oferty od Przewoźników (0)

1845 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 11:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

cena za 1 szt

Cena (zawiera VAT): 1845 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się nierzadko, gdy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Malmo, Szwecja

3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Olsztyn, Polska

Termin elastyczny