(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 08:08

2 skrzynie z profilami aluminiowymi

(Nr 1993436)
2 skrzynie z profilami aluminiowymi

Długość [m]:

6,05

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

1800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

drewniane skrzynie

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 383.00 km

Informacje dodatkowe:

UWAGA ODBIÓR TYLKO DZIŚ DO GODZ 16:00 i DOSTAWA DO LUBLINA NA ŚRODĘ NA 8:00 RANO.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania dużej powierzchni, wtedy wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe maszyny spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i gabaryty. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, wypada opisać ładunek. Kluczowa bywa również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Istotny może być również czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Konin, 62-513, Polska

Od 29 sie 2017 do 30 sie 2017

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Od 30 sie 2017 do 31 sie 2017