(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 08:08

2 skrzynie z profilami aluminiowymi

(Nr 1993436)
2 skrzynie z profilami aluminiowymi

Długość [m]:

6,05

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

1800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

drewniane skrzynie

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 383.00 km

Informacje dodatkowe:

UWAGA ODBIÓR TYLKO DZIŚ DO GODZ 16:00 i DOSTAWA DO LUBLINA NA ŚRODĘ NA 8:00 RANO.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, ważnejego parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać opakowanie. Istotna jest również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Kluczowy może być również termin realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Brzezno k Konina, Polska

Od 29 sie 2017 do 30 sie 2017

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Od 30 sie 2017 do 31 sie 2017