(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 17:17

2 sofy 2 fotele 2 pufy

(Nr 1821539)
2 sofy 2 fotele 2 pufy

Dystans: 2075.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia i konieczności kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą szmatką. Potem warto przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, albowiem części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Mąkoszyce, opolskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Glasgow, Wielka Brytania

Termin elastyczny