(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 23:37

2 stoliki nocne

(Nr 1822289)
2 stoliki nocne

Długość [m]:

4800

Szerokość [m]:

3900

Wysokość [m]:

6200

Waga w kg:

12.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

30

Dystans: 326.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

50 zł

ID firmy: 22735
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 13:09

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 50 zł

Wiadomości:

90 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 06:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 90 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Środa Wielkopolska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

Termin elastyczny