(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-05 08:53

2 szafki

(Nr 2009123)
2 szafki

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 429.00 km

Informacje dodatkowe:

Drugi mebel o wym 120x50x90 cm waga 80 kg. Meble będą zabezpieczone kartonami, folią bąbelkową oraz folią stretch. Załadunek ok 15 września

Oferty od Przewoźników (0)

280 zł

ID firmy: 82086
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 18:46

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 524214
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 10:31

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-08, 10:26

Opis oferty:

kierowca sam, wymagana pomoc w noszeniu

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Później należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Głuszyca, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny