(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-12-28 15:41

2 sztuki przyczepa kempingowa

(Nr 2245623)
2 sztuki przyczepa kempingowa

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

750.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Dystans: 1832.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. W czasie przewożenia tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne parametry decydujące o cenie transportu to: wymiary, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć profesjonalną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie przewozu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

    Żeby móc użyć możliwości tańszego przewozu, należy zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Stoke-on-Trent, Wielka Brytania

28 gru 2017

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

31 sty 2018