(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 13:25

2 szynszyle

(Nr 1994438)
2 szynszyle

Waga w kg:

5.00

Dystans: 3058.00 km

Informacje dodatkowe:

Szynszyle potrzebuja stalej temperatura od 15-25 stopni, ponizej i powyzej limitu moga pojawic siepowazne problemy zdrowotne lub smierc zwierzecia dlatego prosze o dokladny opis jak wygladalby taki transport, czy jest klimatyzacja, czy w centralach jest opieka weterynarza etc.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, ciężar i dokładny opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem chore ani zranione. Jeśli zamierzamy przewieźć psa, kota lub zająca trzeba zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, w którym zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą mieć paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania dokumentów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Obok paszportu koniecznerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie dane jak trasa i data przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, jeśli mamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierząt warto używać różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santiago de Compostela, España

Termin elastyczny