(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-09-06 12:39

2 telewizory

(Nr 2012216)
2 telewizory

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

54

Wysokość [m]:

51

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 609.00 km

Informacje dodatkowe:

2 telewizory: 68 x 54 x 51 cm waga, ca. 50 Kg 1 sztuka

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory oraz adaptery, odtwarzacze DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj używa się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

    Odporność kartonu należy dostosować do wielkości i wagi urządzenia. Najlepiej wykorzystać oryginalne pudełko sprzętu, które chcemy przetransportować. W przypadku, jeżeli już nie mamy dostępu do oryginalnego pudełka, przypilnujmy, aby ograniczyć wolną lukę oraz uchronić się przed przemieszczaniem urządzenia w pudełku nieoryginalnym. Przestrzeń należy zapełnić gazetami, folią stretch albo styropianem. Przed zapakowaniem sprzętu RTV można zawinąć go folią stretch, aby zminimalizować możliwość zarysowania. W przypadku małych części, urządzenia chroni się używając styropian. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o niemałych gabarytach, należy w głównej mierze odłączyć albo wyciągnąć drobniejsze fragmenty, przykładowo ładowarkę albo kable. Wielkie urządzenia kładzie się na paletach, a w dalszej kolejności okręca folią stretch w taki sposób, aby nie przesuwały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Cena przewozu urządzenia RTV

    Koszt transportu sprzętu RTV zależy głównie od trasy paczki oraz jej wielkościszerokości, wysokości i ciężaru sprzętu. Istotne znaczenie ma także to, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Kiedy urządzenie wymaga stosownego pudła oraz zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wtedy zaważy to również na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

56566, Neuwied, Niemcy

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny