(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-09-06 12:39

2 telewizory

(Nr 2012216)
2 telewizory

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

54

Wysokość [m]:

51

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 609.00 km

Informacje dodatkowe:

2 telewizory: 68 x 54 x 51 cm waga, ca. 50 Kg 1 sztuka

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to na przykład telewizory oraz adaptery, odtwarzacze DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które zazwyczaj wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie urządzenia RTV

    Obciążalność pudełka należy dobrać do gabarytów oraz ciężaru sprzętu. Najlepiej wziąć oryginalne pudełko urządzenia, które chcemy przetransportować. W momencie, jeżeli już pozbyliśmy się oryginalnego pudełka, postarajmy się, aby zapełnić wolną lukę oraz uchronić się przed przemieszczaniem sprzętu w kartonie nieoryginalnym. Wolną lukę należy powypełniać gazetami, folią bąbelkową lub styropianem. Przed zapakowaniem sprzętu RTV warto zawinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku mniejszych elementów, sprzęt ochrania się wykorzystując panele styropianowe. W przypadku sprzętów RTV o dużych rozmiarach, powinno się w głównej mierze rozdzielić lub wyciągnąć małe elementy, przykładowo antenę czy kable. Wielkie sprzęty ustawia się na paletach, a później owija folią stretch w taki sposób, żeby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Cena przewozu sprzętu RTV

    Koszt transportu sprzętu RTV zależy często od trasy przesyłki oraz jej wymiarów – obszerności, wysokości i wagi urządzenia. Kluczową sprawą jest także fakt, czy mamy oryginalne pudełko urządzenia elektronicznego, czy też nie. Kiedy urządzenie wymaga odpowiedniego opakowania i osłony ze strony przewoźnika, wtedy zaważy to również na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Neuwied, 56566, Niemcy

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny