2 toneladas (Nr 5816671)

2 toneladas

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 201.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Botos

11 maj 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Norte, Vila Real

20 maj 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę najważniejszych kwestii.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, należy sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Kiedy potrzebujemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych zaświadczeń, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich kryteriów, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.