(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-22 19:29

2 tony ładunku drobnicowego po obozie harcerskim (koce, materacy, namioty, skrzynie sprzętowe)

(Nr 2998168)
2 tony ładunku drobnicowego po obozie harcerskim (koce, materacy, namioty, skrzynie sprzętowe)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Ładunek drobnicowy, około 2 tony ładunku po obozie harcerskim (koce, materacy, namioty, skrzynie sprzętowe). Mamy już jeden transport, ale potrzebujemy dodatkowego mniejszego auta rozmiarów zbliżonych do Iveco Daily.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 445.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę newralgicznych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta naczepa. Gdy zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, jak również w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Borne Sulinowo, 78-449, Polska

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

28 lip 2018