(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-02 15:21

2 towery

(Nr 1824866)
2 towery

Dystans: 383.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 15:42

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję transportu dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy odkręcić i zdjąć wszelkie ruszające się częścipedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się osłonić gazetami lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 . Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Słupsk, 76-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Termin elastyczny