(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-02 15:21

2 towery

(Nr 1824866)
2 towery

Dystans: 383.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

ID firmy: 163282
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 15:42

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania czy też nabyć odpowiedni karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się osadzić w odrębnych, małych pudełkach czy też osłonić kawałkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców zabezpieczających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Słupsk, 76-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Termin elastyczny