2 x basen ogrodowy (Nr 7602468)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
2 x basen ogrodowy
760 x 360 x 155 cm
1200 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
1200 kg
Dystans
1853 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 24 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Lacjum, Anguillara Sabazia

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport różnych towarów

Koszt przewozu ładunków jest zależny od gabarytów towaru, terminu przewozu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.