(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-21 09:17

2 X drzwi do skody citigo

(Nr 2168823)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 300.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Białe Błota, 88-237, Polska

21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny