(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 23:18

2 x E - bikes von Barcelona nach Wietmarschen Deutschland.Verpackt in Katonage wenn nötig (Nr 2754172)

2 x E - bikes  von Barcelona nach Wietmarschen Deutschland.Verpackt in Katonage wenn nötig

Waga w kg (łączna):

52.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu albo zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba zdemontować i ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto umieścić w oddzielnych, małych kartonach albo osłonić fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wietmarschen, 49835, Niemcy

Termin elastyczny