(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 14:01

2 x obraz olejny

(Nr 2338908)

Długość [m]:

1.85

Szerokość [m]:

1.10

Wysokość [m]:

0.07

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 267.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Szczyrk, 43-370, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Tyniec Mały, 55-040, Polska

5 lut 2018