(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-09-01 14:32

2 x pallets ex Hungary to UK

(Nr 2001806)
2 x pallets ex Hungary to UK

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

550.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2205.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

990 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego rodzajutworzą podstawę, na której nietrudno daje radę przetransportować nieduże pakunki oraz rzeczy. Transport paletowy to głównie wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Dzięki paletom często przewozi się paczki ważące więcej niż 70 kg – bramki metalowe, skrzynki, materiały budowlane, itp. Żeby jak najdokładniej wycenić transport ładunku na paletach, można skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. Przy szacowaniu kosztów transportu podstawowe znaczenie miewa liczba palet, ciężar ładunku i gatunek transportowanych rzeczy. Paczki znajdujące się na paletach wynoszoneza pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz inne typy palet

    Przy przewozie na paletach prym wiedzie europaleta, określana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Typowa Europaleta ma rozmiary 800x1200x150 milimetrów i jest wykonana z drewna. Przy przewozie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 mm. Palety przekazane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane coraz częściej zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Cena transportu palet w kraju
    Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 złotych, a to wynosi 57 groszy za km.

Ceny transportu palet za granicą

    Transport palet za granicą to przeciętny koszt 581 i to wynosi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Tófalu, Węgry

Od 5 wrz 2017 do 14 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Manchester, M12 6JZ, Wielka Brytania

Termin elastyczny