(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 x rower stacjonarny (Nr 4883410)

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

120.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

450

Dystans: 1579.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Valais - Wallis, Fully

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które zwykle znajdują się w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się również na przykład: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki i trudno przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt sportowy powinien być dobrze zapakowany oraz osłonięty w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie wziąć oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może szybko ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest zastosować do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, powinno się go rozłożyć i zabezpieczyć wszystkie części odrębnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy więc o to, żeby luźne przestrzenie w skrzyni zapełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przesuwać się w środku paczki.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego wpływa odległość między miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i wielkość, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.