(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 12:35

2 x samochod osobowy

(Nr 1994288)
2 x samochod osobowy

Marka i model:

opel astra +1 dodatkowe auto

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

650

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 389.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin nadania im szybciej tym lepiej 2x samochod osobowy jeden marki opel astra drugi jeszcze nie znany jeżeli masz opcje na zabranie 1 auta proszę o kontakt

Oferty od Przewoźników (0)

1350 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 12:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-08, 12:25

Opis oferty:

Witam mogę zabrać te samochody w czwartek max w piątek do południa jeżeli Panu to odpowiada prosze o w miarę szybki kontakt gdyż auto dzisiaj już wyjeżdza do Niemiec. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 1350 zł

Wiadomości:

1700 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 12:46

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-08-31, 12:45

Opis oferty:

załądunek w czwartek

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, właściwa masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Otzing, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bogatynia, Polska

Termin elastyczny