(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 12:35

2 x samochod osobowy

(Nr 1994288)
2 x samochod osobowy

Marka i model:

opel astra +1 dodatkowe auto

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

650

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 389.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin nadania im szybciej tym lepiej 2x samochod osobowy jeden marki opel astra drugi jeszcze nie znany jeżeli masz opcje na zabranie 1 auta proszę o kontakt

Oferty od Przewoźników (0)

1350 zł

ID firmy: 312112
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 12:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-08, 12:25

Opis oferty:

Witam mogę zabrać te samochody w czwartek max w piątek do południa jeżeli Panu to odpowiada prosze o w miarę szybki kontakt gdyż auto dzisiaj już wyjeżdza do Niemiec. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 1350 zł

Wiadomości:

1700 zł

ID firmy: 3420
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 12:46

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-08-31, 12:45

Opis oferty:

załądunek w czwartek

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jak nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Otzing, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bogatynia, Polska

Termin elastyczny