(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 x stoł montażowy, 1 x wiertarka do metalu (Nr 4734684)

Długość [m]:

3.05

Szerokość [m]:

1.75

Wysokość [m]:

0.95

Waga w kg (łączna):

1800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1049.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Wittlich

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Potulice

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi rzetelnie zabezpieczyć sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, otarć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest zależna głównie od wielkości i wagi maszyny oraz od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Z reguły transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich certyfikatów jak również dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden km przy trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 zł. Weźmy na przykład, transport spawarki do Anglii będzie kosztował prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.