(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-05 18:32

2 x walizka

(Nr 2259128)
2 x walizka

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1482.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Tychy, 43-110, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Termin elastyczny