(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 - Zimmer - Wohnung (Nr 5972124)

2 - Zimmer - Wohnung

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

11

Dystans: 872.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Fryburg Bryzgowijski

20 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Frankfurt Nad Odrą

21 kwi 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.