(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 20:35

20

(Nr 1924081)
20

Długość [m]:

900

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

400

Waga w kg:

138.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Suit cases

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2717.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, istotnetego ładunku parametry – waga i rozmiar. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Istotna jest także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Istotny jest również termin zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to często palety, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Od 11 sie 2017 do 13 sie 2017

Adres i termin dostawy

Calle don José de Orbaneja, Mijas, 29650, Hiszpania

Termin elastyczny