(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 20:35

20

(Nr 1924081)
20

Długość [m]:

900

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

400

Waga w kg (łączna):

138.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Suit cases

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2717.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia drobny towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z dużej przestrzeni, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa bywa także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Kluczowy może być także czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Od 11 sie 2017 do 13 sie 2017

Adres i termin dostawy

Calle don José de Orbaneja, Mijas, 29650, Hiszpania

Termin elastyczny