(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 20:35

20

(Nr 1924081)
20

Długość [m]:

900

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

400

Waga w kg:

138.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Suit cases

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2717.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1450 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania drobny ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia dużej powierzchni, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których waga przekracza 3,5 tony i inne pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Wypada także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Istotna jest również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy także załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest także czas wykonania usługi.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Od 11 sie 2017 do 13 sie 2017

Adres i termin dostawy

Calle don José de Orbaneja, Mijas, 29650, Hiszpania

Termin elastyczny