(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 12:34

20

(Nr 1999394)
20

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1380.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 17:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka kluczowych tematów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, należy sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych papierów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, a duża konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Charków, Ukraina

Od 15 wrz 2017 do 18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny