(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 12:34

20

(Nr 1999394)
20

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1380.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 17:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę ważnych tematów.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych dokumentów, oprócz tego w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Charków, Obwód charkowski, Ukraina

Od 15 wrz 2017 do 18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny