(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

20 (Nr 4876690)

20

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Słoma w belach okrągłych

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 338.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Augustów

25 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Kocierzew Północny

16 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka istotnych problemów.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych papierów, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.