(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

20 (Nr 4876746)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Słoma w belach

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 354.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Krynice

27 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Kocierzew Północny

13 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego transportu po ustalać parę decydujących spraw.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, warto uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Kiedy potrzebujemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.