20 (Nr 4918862)

20

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Słoma w belach okrągłych

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 107.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Popowo Kościelne

Od 18 sie 2019 do 25 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Kocierzew Północny

Od 15 wrz 2019 do 30 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w szczególności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę zasadniczych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, warto określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.