20 (Nr 4918894)

20

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Słoma

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 370.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Rachanie

Od 18 sie 2019 do 25 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Kocierzew Północny

Od 1 paź 2019 do 31 paź 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje głównie firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka decydujących spraw.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, należy określić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich świadectw, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych stawek.