(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

20 (Nr 5930689)

20

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

300

Liczba sztuk:

20

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1758.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Hanower

15 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Tarragona

22 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).