20 (Nr 6143464)

20

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

600

Liczba sztuk:

20

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2064.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Walia, Wrexham

Od 1 lip 2020 do 20 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Braniewo

Od 5 lip 2020 do 25 lip 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).