(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-11 22:31

20 boxes

(Nr 2277696)
20 boxes

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 2198.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny