(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-11 22:31

20 boxes

(Nr 2277696)
20 boxes

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 2198.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia jest zawartosc magazynu o wielkosci 25 sq feet. Okolo 10 kartonow plus kilka walizek, maly stol skladany i malenka sofa.

Oferty od Przewoźników (0)

4490 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-01-2018, 12:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-12 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 4490 zł

Wiadomości: (1)

Sekula k. (Zleceniodawca)
12-01-2018, 12:23
Dziekuje za wiadomosc Marta jednak cena za przewiezienie kartonow z ubraniami bez zaladunku to zdecydowanie za duzo :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny