(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

20 boxes (Nr 5781678)

20 boxes

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

20

Dystans: 1685.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Marbella

Od 31 sty 2020 do 2 lut 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Provence-Alpes-Côte D'azur, Nicea

Od 1 lut 2020 do 3 lut 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).