(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

20 kilos (Nr 8042062)

20 kilos
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
20 kilos
400 x 50 x 200 cm
20 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
20 kg
Dystans
387 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Xàtiva

Od 21 wrz 2021 do 3 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 4 paź 2021 do 24 paź 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka głównych punktów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, opłaca się ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Jeśli chcemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych dokumentów, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie niskich cen.