(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-07-23 08:36

20 m3 czarnoziemu

(Nr 2998688)
20 m3 czarnoziemu

Waga w kg (łączna):

34000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 28.00 km

Transport wywrotką

    Gdy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować nawet 32 tony.

    Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 zł taniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Sypniewo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fanianowo, 89-310, Polska

Termin elastyczny