(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

20 paczek (Nr 4641301)

20 paczek

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

1300.00

Liczba sztuk:

20

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1639.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

19 sie 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Worcester

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).