(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-27 12:27

20 palet pelletu auto z hds

(Nr 2243445)
20 palet pelletu   auto z hds

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

20000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

20 palet po 1 tonie z peletem 1 około 2 m2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1478.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka kluczowych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, warto określić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być otwarta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Kęty, 32-650, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arma di Taggia, 18018, Włochy

Termin elastyczny