(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-27 12:27

20 palet pelletu auto z hds

(Nr 2243445)
20 palet pelletu   auto z hds

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

20000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

20 palet po 1 tonie z peletem 1 około 2 m2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1478.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 14:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :) ---- AUTO BEZ HDS!

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka kluczowych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, warto określić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być otwarta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Kęty, 32-650, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arma di Taggia, 18018, Włochy

Termin elastyczny