(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 13:38

20 ton

(Nr 2116407)
20 ton

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kartony

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 386.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka ważnych punktów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich certyfikatów, oprócz tego w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymogów, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

29 paź 2017

Adres i termin dostawy

Świdnica Polska, 55-311, Polska

30 paź 2017