(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 14:06

20 ton

(Nr 2338924)
20 ton

Długość [m]:

4.6

Szerokość [m]:

2.0

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

paczki spięte

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2671.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu uściślić kilka znaczących spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, należałoby uściślić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych zaświadczeń, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Ufa, 450000, Rosja

10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lipa, 37-470, Polska

15 lut 2018