(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

20 ton (Nr 4876554)

20 ton

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Słoma w belach okrągłych

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 266.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Orneta

12 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Kocierzew Północny

10 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka ważnych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, trzeba by ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych świadectw, jak również w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.