(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

20 ton (Nr 5214166)

20 ton

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

20000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bag

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 75.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek

Od 9 paź 2019 do 6 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Chełmża

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka najważniejszych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, należy określić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie właściwych świadectw, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych stawek.