(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-10-27 07:13

20 ton kamienia ogrodowego dolomit, jak najszybciej

(Nr 2117751)
20 ton kamienia ogrodowego dolomit, jak najszybciej

Waga w kg (łączna):

20000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 394.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin dowolny, dni robocze, zależy mi aby było jak najszybciej

Oferty od Przewoźników (0)

2490 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Aby dostać ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Imielin, 41-407, Polska

Od 2 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Biskupice, 87-152, Polska

Od 2 lis 2017 do 30 lis 2017