(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-10-27 07:13

20 ton kamienia ogrodowego dolomit, jak najszybciej

(Nr 2117751)
20 ton kamienia ogrodowego dolomit, jak najszybciej

Waga w kg (łączna):

20000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 394.00 km

Transport wywrotką

    Gdy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Aby dostać ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Imielin, 41-407, Polska

Od 2 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Biskupice, 87-152, Polska

Od 2 lis 2017 do 30 lis 2017