(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-10-27 07:13

20 ton kamienia ogrodowego dolomit, jak najszybciej

(Nr 2117751)
20 ton kamienia ogrodowego dolomit, jak najszybciej

Waga w kg:

20000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 394.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin dowolny, dni robocze, zależy mi aby było jak najszybciej

Oferty od Przewoźników (0)

2490 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Jeśli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport samochodem - wywrotką.


            Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.


            Aby dostać najlepszą ofertę dla transportu na wywrotce, należy wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.


            Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych mniej, niż normalna cena.


Adres i termin nadania

41-407 Imielin, Polska

Od 2 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

87-152 Biskupice, Łubianka, Polska

Od 2 lis 2017 do 30 lis 2017