(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 15:21

200 opon

(Nr 2342196)
200 opon

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1300.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

200 szt opon osobowych

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 324.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga przewyższa 3,5 tony i inne samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i rozmiar. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać paczkę. Istotna jest również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy także załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem jest także termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Stęszew, 62-060, Polska

2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

2 lut 2018