(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

200 sztuk materacy, łączna waga około 300kg, potrzeba 15m3 (Nr 7580269)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
200 sztuk materacy, łączna waga około 300kg, potrzeba 15m3
70 x 140 x 10 cm
1 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
1 kg
Dystans
308 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom

Od 18 mar 2021 do 19 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Namysłów

19 mar 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka ważnych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, trzeba by ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych papierów, jak także w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie niskich cen.