(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

200 sztuk materacy, łączna waga około 300kg, potrzeba 15m3 (Nr 7589465)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
200 sztuk materacy, łączna waga około 300kg, potrzeba 15m3
70 x 140 x 10 cm
1 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
1 kg
Dystans
308 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom

Od 25 mar 2021 do 26 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Namysłów

26 mar 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę newralgicznych kwestii.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Gdy chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie należytych certyfikatów, jak również w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej publikowane, docierają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.