200 t (Nr 6126742)

200 t

Waga w kg (łączna):

200000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 396.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Chabielice

Od 21 maj 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Sławatycze

Termin elastyczny


Transport wywrotką

        Jeżeli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

            Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

            Żeby znaleźć najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż normalna opłata.