(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-02 20:28

200 ton ziemi

(Nr 1825174)
200 ton ziemi

Dystans: 8.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Jeżeli poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.


            Samochód - wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować nawet 32 tony.


            Żeby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.


            Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, czyli dzięki portalowi Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych taniej, niż standardowa cena.


Adres i termin nadania

Odolanowska, Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pasikurowice, Polska

Termin elastyczny