(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-02 20:28

200 ton ziemi

(Nr 1825174)
200 ton ziemi

Dystans: 8.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeśli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą zabrać oraz od metody wyładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

    Aby znaleźć dobrą ofertę dla przewozu na wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż zwykła opłata.

Adres i termin nadania

Odolanowska, Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pasikurowice, Polska

Termin elastyczny