(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-29 08:50

2000 Opon uzywanych

(Nr 2330040)
2000 Opon uzywanych

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,80

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 859.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

7500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 7500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uściślić kilka znaczących kwestii.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych paczek czy też towarów sypkich, wypadałoby określić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy chcemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych papierów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Norymberga, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dover, Wielka Brytania

Termin elastyczny