(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-29 15:35

2007 Toyota Tundra 4x4 Double Cap SR5

(Nr 2247123)

Marka i model:

Toyota Tundra SR5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1610.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy nie zapominać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Brenna, 43-438, Polska

Od 29 gru 2017 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny