2017 Nissan Nv300 LWB 120 XE 4DR (Nr 6735819)

2017 Nissan Nv300 LWB 120 XE 4DR
Waga Sztuk:
2017 Nissan Nv300 LWB 120 XE 4DR
Długość
5000 cm
2780 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 2780 kg
Dystans 797 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, County Galway, Cathair Na Gaillimhe

Od 23 paź 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Termin elastyczny


Transport samochodu

Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba nie zapominać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru wozu.