(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-27 02:11

20x15x5 do 1 kg

(Nr 2242899)
20x15x5 do 1 kg

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

0.50

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1166.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Sopot, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny