(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-29 23:09

21 ton

(Nr 2333548)
21 ton

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

21000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

fornir brzozowy

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1895.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu uściślić parę decydujących punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, należy zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieosłonięta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Kostroma, 156000, Rosja

6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny